Zapraszamy do składania ofert do dnia 26.11.2019r. na adres: katarzyna.tuczkowska@baumat.com.pl w ramach procedury zapytania ofertowego na wykonanie usługi badawczo-rozwojowej pt.: „Prefabrykowane moduły z betonu lekkiego” dla BAUMAT Sp. z o.o. w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 oś priorytetowa II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I. Działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw. Poddziałanie 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP. Zapytanie ofertowe wraz z niezbędnymi załącznikami tutaj

Lokalizacja:

85-862 Bydgoszcz
ul. Ernsta Petersona 9
 • Polski
 • English

O nas

kilka słów o nas...

Firma Baumat działa na rynku budowlanym od 1990 roku. Jesteśmy czołowym producentem konstrukcyjnych i architektonicznych prefabrykatów z betonu .

Towarzyszymy naszym inwestorom na wszystkich etapach budowy. Posiadamy własne biuro projektowe oraz nowoczesny zakład produkcyjny w Bydgoszczy.

Dzięki indywidualnemu przygotowaniu projektu oraz wykorzystaniu przemysłowej technologii produkcji umożliwiamy architektom swobodę twórczą przy jednoczesnej szybkiej i doskonałej jakościowo realizacji. Budownictwo prefabrykowane jest najbardziej optymalną formą budowy – zarówno pod względem kosztów, jakości, ekologii i szybkości wykonania.

Dzięki nowoczesnemu podejściu do prefabrykacji oraz bardzo dobrej jakości produkowanych wyrobów, spółka Baumat zdobyła uznanie inwestorów oraz wiodących firm budowlanych, Wspólnie stworzyliśmy wiele budynków w kraju i za granicą.

 

 

If you can dream it, we can do it

Nasze atuty

1.
GODNI ZAUFANIA

Zaufali nam najwięksi inwestorzy w Polsce i na rynkach zagranicznych.

W Polsce byliśmy zaangażowani w powstanie m.in. takich realizacji jak:

 • Stadion Narodowy (J.S.K. Architekci Sp. z o.o),
 • Cosmopolitan (Helmut Jahn),
 • Wolf budynek biurowy (Kuryłowicz & Associates) w Warszawie,
 • Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
 w Toruniu (Fernando Menis).

Od roku 1999 roku rozpoczęliśmy współpracę na rynkach zagranicznych. Uczestniczyliśmy w realizacjach budynków wielorodzinnych i budynków użyteczności publicznej w Halmstad, Lomma, Göteborg.

Jedną z najważniejszych realizacji zagranicznych Baumat jest Malmö Live (Tegnestiken Vandkusten i Johan Celisng) wieża północna i południowa.

2.
DYNAMICZNI I INNOWACYJNI

Rozpoczęliśmy swoją działalność w roku 1990r. od produkcji kostki brukowej. W 1992r jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski strop filigran. Lata doświadczeń, wdrażania nowych technologii, sprawiły że dzisiaj oferujemy naszym klientom całkowitą kompleksowość robót. Wykonujemy osiedla mieszkaniowe, obiekty użyteczności publicznej w całej Polsce i krajach Skandynawskich. Towarzyszymy naszym inwestorom na wszystkich etapach budowy - od opracowania projektów budowlanych, wykonawczych, doradztwa technicznego po realizację, dostawę i montaż elementów prefabrykowanych lub gotowych modułów. Nasze przewodnie hasło SKY IS THE LIMIT

3.
KREATYWNI

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją otwarci na nowe wyzwania. Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność i najnowsze technologie. Każde zlecenie zawsze jest dla nas wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem.

CERTYFIKOWANY ZAKŁAD

 • Zakład prefabrykacji w Bydgoszczy

  15 stycznia 2016 , przy ul. Petersona na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego otworzyliśmy nowy zakład prefabrykacji. Otwarcie nowej inwestycji połączone było z obchodami 25-lecia firmy. Hala wyposażona jest…

 • Certyfikaty

  Projektujemy w oparciu o Eurokody, a produkcję opieramy o międzynarodowe standardy PN ISO, co daje inwestorom gwarancję, że produkcja spełnia wszystkie europejskie normy. Baumat posiada Certyfikat Jakości Produkcji norweskiej firmy…