Listem tym pragniemy wskazać firmę Baumat Sp.z o.o. z Torunia jako niezwykle przyjazną, rzetelną, wiarygodną i profesjonalną firmę budowlaną, która wykonała nasz dom od fazy projektowania do stanu zamkniętego.

 

Zależało nam na bardzo szybkim wybudowaniu domu i nasze poszukiwania skupiły się na znalezieniu firmy, która przejmie na siebie obowiązki uczestniczenia w projekcie od samego początku do zakończenia budowy i zrobi to w krótkim (zależało nam na maksymalnie miesięcznym wykonawstwie} czasie. Wybór padł na Baumat Sp.z o.o. w Toruniu i od samego początku współpraca układała się przykładnie — adaptacja projektu „Kasia" do wymogów miejscowego planu zagospodarowania została wykonana szybko i rzetelnie co skutkowało szybkim uzyskaniem pozwolenia na budowę. Warto też wspomnieć o doskonałej współpracy projektantów Baumat Sp.z o.o. z inną firmą, która wykonywała nam płytę fundamentową.

 

Sama realizacja procesu budowlanego na placu budowy była po prostu błyskawiczna — ściany zewnętrzne i wewnętrzne oraz kominy stały po kilku godzinach; ich obróbka dwa dni, ułożenie dachu tydzień, kolejne dwa dni stolarka zewnętrzna; zatem po niespełna dwóch tygodniach pracy odebraliśmy klucze i mogliśmy rozpocząć prace wykończeniowe wewnątrz domu.

 

Od zamieszkania w naszym domku na wsi minęło siedem miesięcy, w tym miesiące zimowe. Warto zatem wspomnieć o zaletach domu budowanego w tej technologii pod kątem ciepła, którego parametry utrzymania są wręcz rewelacyjne.
Chcielibyśmy aby ten list pomógł innym potencjalnym klientom podjąć decyzję o nawiązaniu współpracy z firmą Baumat Sp. z o.o. bo po prostu warto.

 

referencje inwestor indywidualny

Katarzyna i Paweł Dominiczakowie, Inwestor indywidualny